Designový Časopis
Designový Časopis
Obal

Winetime Seafood

Obal Návrh obalu série Winetime Seafood by měl prokázat čerstvost a spolehlivost produktu, měl by se lišit od konkurence, být harmonický a srozumitelný. Použité barvy (modrá, bílá a oranžová) vytvářejí kontrast, zdůrazňují důležité prvky a odrážejí umístění značky. Jedinečný vyvinutý koncept odlišuje řadu od ostatních výrobců. Strategie vizuálních informací umožnila identifikovat rozmanitost produktů řady a použití ilustrací namísto fotografií způsobilo, že obal bylo zajímavější.

Lampa

Mobius

Lampa Prsten Mobius dává inspiraci pro konstrukci lamp Mobius. Jeden pás lampy může mít dva stínové povrchy (tj. Oboustranný povrch), averzní a rubový, které uspokojí požadavky na všestranné osvětlení. Jeho zvláštní a jednoduchý tvar obsahuje tajemnou matematickou krásu. Proto bude do domovského života přivedena více rytmická krása.

Náhrdelník A Náušnice Sada

Ocean Waves

Náhrdelník A Náušnice Sada Náhrdelník z oceánských vln je krásný kousek současných šperků. Základní inspirací návrhu je oceán. Je to rozlehlost, vitalita a čistota jsou klíčové prvky promítané do náhrdelníku. Návrhář využil vyvážení modré a bílé k tomu, aby představil vizi stříkající vlny oceánu. Je ručně vyráběné z 18 K bílého zlata a poseté diamanty a modrým safírem. Náhrdelník je poměrně velký, ale jemný. Je navržen tak, aby odpovídal všem formám oblečení, ale je vhodnější pro spárování s výstřihem, aby se nepřekrýval.

Výstava

City Details

Výstava Přehlídka designových řešení pro prvky hardscape City Details se konala od 3. do 3. října v Moskvě 5 2019. Na ploše 15 000 metrů čtverečních byly představeny pokročilé koncepce hardscape prvků, sportovních a dětských hřišť, řešení osvětlení a funkčních objektů městského umění. K uspořádání výstavní plochy bylo použito inovativní řešení, kde místo sudých výstavních stánků byl postaven městský miniaturní model se všemi specifickými komponenty, jako jsou: náměstí, ulice, veřejná zahrada.

Atrium

Sberbank Headquarters

Atrium Švýcarská kancelář pro architekturu Evolution Design ve spolupráci s ruským architektonickým studiem Architekti T + T navrhli prostorné multifunkční atrium v novém sídle společnosti Sberbank v Moskvě. Denní světlo zaplavilo atriové domy různým pracovním prostorům a kavárně. Zrcadlové odrazy, prosklená vnitřní fasáda a použití rostlin zvyšují pocit prostornosti a kontinuity.

Kancelářský Design

Puls

Kancelářský Design Německá strojírenská společnost Puls se přestěhovala do nových prostor a využila této příležitosti k vizualizaci a stimulaci nové kultury spolupráce v rámci společnosti. Nová kancelářská podoba vede k kulturní změně a týmy hlásí významný nárůst interní komunikace, zejména mezi výzkumem a vývojem a dalšími odděleními. Společnost také zaznamenala nárůst spontánních neformálních setkání, o nichž je známo, že jsou jedním z klíčových ukazatelů úspěchu v inovacích v oblasti výzkumu a vývoje.

Legenda designu dne

Legendární návrháři a jejich oceněná díla.

Design Legends jsou nesmírně slavní návrháři, kteří díky svému dobrému designu dělají z našeho světa lepší místo. Objevte legendární návrháře a jejich inovativní produktové designy, originální umělecká díla, kreativní architekturu, vynikající módní návrhy a strategie designu. Užijte si a prozkoumejte originální designová díla oceněných designérů, umělců, architektů, inovátorů a značek po celém světě. Nechte se inspirovat kreativními vzory.