Designový Časopis
Designový Časopis
Přenosný Reproduktor

Seda

Přenosný Reproduktor Seda je funkční funkční zařízení na bázi zpravodajské technologie. Držák pera ve středu je organizér prostoru. Digitální funkce jako port USB a připojení Bluetooth také umožňují přizpůsobení použití přenosného přehrávače a reproduktoru s domácí oblastí. Světelná lišta zabudovaná do vnějšího těla funguje jako stolní světlo. Půvabný pohled na luxus také umožňuje použití atraktivního domácího zboží v interiéru. Lepší využití prostoru je také jednou ze základních vlastností Sedy.

Kancelář

Phuket VIP Mercury

Kancelář Na základě tématu otevřenosti a hloubkového zkoumání značky prozkoumal návrh a vytvořil vizuální integraci vizuální rozšiřitelnosti a příběhu značky s planetou jako hlavním tvůrčím prvkem. Plán vyřešil následující tři problémy s novými vizuálními myšlenkami: Rovnováha prostorové otevřenosti a funkcí; Rozdělení a kombinace funkčních oblastí prostoru; Pravidelnost a změna základního prostorového stylu.

Web

Travel

Web Návrh používal minimalistický styl, aby se nepřetěžovalo uživatelské prostředí zbytečnými informacemi. Je také velmi obtížné používat minimalistický styl v cestovním ruchu, protože souběžně s jednoduchým a jasným designem musí uživatel získat úplné informace o svém cestování a to není snadné kombinovat.

Šálek A Podšálek

WithDelight

Šálek A Podšálek Servírování kousnutí sladké dobroty na straně kávy je součástí mnoha různých kultur, protože je zvykem servírovat šálek kávy s tureckým potěšením v Turecku, biscotti v Itálii, churros ve Španělsku a data v Arábii. U konvenčních talířů se však tyto pochoutky posouvají směrem k horkému kávovému šálku a lepí se nebo se z rozlité kávy vlhnou. Aby se tomu zabránilo, má tento šálek kávy talířek s vyhrazenými otvory, které udržují kávové pochoutky na svém místě. Vzhledem k tomu, že káva je jedním z typických horkých nápojů, má zlepšování kvality pití kávy důležitý význam v každodenním životě.

Branding A Balení

Leman Jewelry

Branding A Balení Vizuální řešení nové identity Leman Jewelry bylo kompletním novým systémem odhalujícím luxus, vynikající, ale sofistikovaný a minimální pocit. Nové logo inspirované Lemanovým pracovním procesem, jejich haute couture design service, vytvořením všech diamantových tvarů obklopujících symbol hvězdy nebo jiskru, vytvořením sofistikovaného symbolu a také ozvěnou zářícího účinku diamantu. V návaznosti na to byly vyrobeny všechny materiály s vysoce kvalitními detaily, které zvýrazňují a obohacují luxus všech vizuálních prvků nové značky.

Výstava

LuYu

Výstava Umění ovlivňuje život a život přináší hlubokou reflexi a interpretaci umění. Vzdálenost mezi uměním a životem může být v každodenním dojíždění. Pokud budete jíst každé jídlo pečlivě, můžete svůj život změnit v umění. Designérova tvorba je také umění, které se vyrábí podle jeho vlastních myšlenek. Techniky jsou nástroje a výrazy jsou výsledky. Pouze s myšlenkami budou skutečně dobré práce.

Legenda designu dne

Legendární návrháři a jejich oceněná díla.

Design Legends jsou nesmírně slavní návrháři, kteří díky svému dobrému designu dělají z našeho světa lepší místo. Objevte legendární návrháře a jejich inovativní produktové designy, originální umělecká díla, kreativní architekturu, vynikající módní návrhy a strategie designu. Užijte si a prozkoumejte originální designová díla oceněných designérů, umělců, architektů, inovátorů a značek po celém světě. Nechte se inspirovat kreativními vzory.