Designový Časopis
Designový Časopis
3D Animace

Alignment to Air

3D Animace Co se týče tvůrčí animace dopisů, Jin začal abecedou A. A když přijde na krok konceptu, pokusil se vidět intenzivnější nálady odrážející jeho filozofii, která je docela aktivní, ale zároveň se organizuje. Cestou vymyslel protichůdná slova, která důkladně zastupovali jeho myšlenku, například sladěním se vzduchem, což je název tohoto projektu. S ohledem na to představuje animace přesnější a jemnější okamžiky prvního slova. Na druhou stranu to skončí poměrně pružnou a uvolněnou vibrací, aby se projevilo poslední písmeno.

Web Design A Ux

Si Me Quiero

Web Design A Ux Web Sí, Me Quiero je prostor, který pomáhá být sám sebou. Aby bylo možné projekt realizovat, musely být provedeny rozhovory a bylo nutné prozkoumat sociální a kulturní kontext ve vztahu k ženám; její projekce ve společnosti a se sebou. Byl učiněn závěr, že web bude doprovodem a bude prováděn s přístupem pomáhajícím milovat se. V designu se odráží jednoduchost s neutrálními tóny pomocí červených kontrastů, které upozorňují na určité akce, barvy značky knihy publikované klientem. Inspirace přišla z konstruktivismu umění.

Design Etiket Na Víno

314 Pi

Design Etiket Na Víno Experimentování s ochutnávkou vína je nikdy nekončící proces vedoucí k novým cestám a odlišným aroma. Nekonečná posloupnost pí, iracionální číslo s nekonečným počtem desetinných míst, aniž by znali poslední z nich, byla inspirací pro název těchto vín bez sulfitů. Cílem návrhu je dát do pozornosti hlavní rysy řady 3,14 vína místo jejich skrytí mezi obrázky nebo grafiku. Podle minimalistického a jednoduchého přístupu je na etiketě uvedena pouze skutečná charakteristika těchto přírodních vín, která lze pozorovat v poznámkovém bloku oenologa.

Energetická Aktivace Lávek

Solar Skywalks

Energetická Aktivace Lávek Světové metropole - jako Peking - mají velké množství lávek procházejících rušnými dopravními tepnami. Často jsou neatraktivní a snižují celkový dojem z měst. Myšlenka designérů opláštění lávek estetickými fotovoltaickými moduly vyrábějícími energii a jejich přeměnou na atraktivní městská místa je nejen udržitelná, ale vytváří také sochařskou rozmanitost, která se v okouzlení města stává poutavým. Nabíjecí stanice E-car nebo E-bike pod lávky využívají sluneční energii přímo na místě.

Kniha

ZhuZi Art

Kniha Série vydání knih pro shromážděná díla tradiční čínské kaligrafie a malby vydává Muzeum umění Nanjing Zhuzi. Tradiční čínské malby a kaligrafie jsou díky své dlouhé historii a elegantní technice ceněny pro svou uměleckou a praktickou přitažlivost. Při navrhování kolekce byly použity abstraktní tvary, barvy a čáry k vytvoření konzistentní smyslnosti a zvýraznění prázdného místa v náčrtu. Bez námahy se shoduje s umělci v tradičním malířském a kaligrafickém stylu.

Skládací Stolička

Tatamu

Skládací Stolička Do roku 2050 budou ve městech žít dvě třetiny populace Země. Hlavní ambicí za Tatamu je poskytnout flexibilní nábytek lidem, jejichž prostor je omezený, včetně těch, kteří se často pohybují. Cílem je vytvořit intuitivní nábytek, který kombinuje robustnost s ultratenkým tvarem. K nasazení stolice je zapotřebí pouze jeden otočný pohyb. Zatímco všechny závěsy vyrobené z odolné textilie udržují nízkou hmotnost, dřevěné boky poskytují stabilitu. Jakmile je na něj aplikován tlak, stolička se díky jedinečnému mechanismu a geometrii zesílí, jakmile se kusy blokují.

Legenda designu dne

Legendární návrháři a jejich oceněná díla.

Design Legends jsou nesmírně slavní návrháři, kteří díky svému dobrému designu dělají z našeho světa lepší místo. Objevte legendární návrháře a jejich inovativní produktové designy, originální umělecká díla, kreativní architekturu, vynikající módní návrhy a strategie designu. Užijte si a prozkoumejte originální designová díla oceněných designérů, umělců, architektů, inovátorů a značek po celém světě. Nechte se inspirovat kreativními vzory.