Designový Časopis
Designový Časopis
Společné Společné Prostory

Highpark Suites

Společné Společné Prostory Highpark Suites Common Areas prozkoumají bezproblémovou integraci městských životních stylů Gen-Y s ekologickým životem, obchodem, odpočinkem a komunitou. Od místností s pákovým efektem po sochařské nebe, funkční haly a funky zasedací místnosti jsou tyto oblasti vhodné pro obyvatele k použití jako rozšíření jejich domovů. MIL Design, inspirovaný bezproblémovým venkovním venkovním životem, flexibilitou, interaktivními okamžiky a paletou městských barev a textur, posunul hranice a vytvořil jedinečnou, udržitelnou a holistickou komunitu, kde každý prostor má na mysli obyvatele a tropické prostředí.

Knihkupectví, Nákupní Centrum

Jiuwu Culture City , Shenyang

Knihkupectví, Nákupní Centrum Úkolem společnosti Jato Design bylo transformovat tradiční knihkupectví do dynamického víceúčelového prostoru - být nejen nákupním centrem, ale také kulturním centrem pro knihy inspirované události a další. Centerpice je „hrdinový“ prostor, kde se návštěvníci stěhují do světlejšího laděného prostředí s dřevem, obohaceného o dramatické vzory. Lucerny podobné zámotkům visí ze stropu, zatímco schodiště slouží jako společné prostory, které povzbuzují návštěvníky, aby se zdrželi a četli, zatímco sedí na schodech.

Plakát

CELLS

Plakát 19. července 2017 postavila PIY v australském Melbourne malou budovu. Je to malý hrad sestavený ze 761 komponent a pojmenoval ho "Cells". Uzly jsou navrženy jako ruční závitové čepy a rovné čepy, které jsou shrnuty jako "East Tenon & amp; West Mortise & quot ;. Najdete zde jejich výrobky, včetně variabilních polic, studijních a botnických stojanů atd., Které jsou všechny rozděleny a znovu sestaveny do organismu. A pak budete cítit jejich touhu volně růst.

Design Interiéru Hotelu

Stories Container

Design Interiéru Hotelu Kontejner přepravuje náklad na místa. Hotel poskytuje turistům místa k odpočinku. Přechodné místo odpočinku je to, co mají společné. To je důvod, proč použít "kontejner" jako koncept hotelu. Hotel není jen místem odpočinku, ale také prostorem s osobností. Každý pokoj má svůj vlastní výraz a osobnost. Vytvořte tedy osm různých sad: Stabilní dům není jen místem odpočinku, ale také zásobovací stanicí pro vašeho ducha.

Kancelářský Design Interiéru

Yuli Design Studio

Kancelářský Design Interiéru Na ulicích je vždy příliš mnoho chaotických vývěsních štítů ve svislých, vodorovných a bočních směrech, které blokují skutečnou architektonickou tvář. To vyžaduje, aby se zvážilo, jak předefinovat vývěsní štítky, aby se zlepšily a vylepšily účinky, které tyto venkovní ozdobné předměty přinášejí. Bodem návrhu interiéru je rozložení předchozího rozvržení. Zavádí se přirozené osvětlení. Loft je postaven zvýšeným prostorem. Kde byly schody změněny. Změna místa, kde byly schody, zkracuje čas vertikálních pohybů. To vytváří novou možnost ze starých limitů.

Kadeřnictví

Taipei Eros

Kadeřnictví Kadeřnictví je založeno na geometrii černé, bílé a šedé barvy. Gesta stříhání vlasů se promítají do hromadění sochařských entit. Trojúhelníkový motiv formuje funkční kostky a roviny od stropu po podlahu pomocí hromady, řezání a šití. Světelné tyče zabudované v dělicích liniích přispívají k četným světelným pásům a slouží jako doplňkové osvětlení při řešení stavu sníženého stropu. Roztahují se a meandrují s odrazem velkého zrcadla a volně se prolínají mezi rovinami a trojrozměrností.

Designový tým dne

Největší designérské týmy na světě.

Někdy potřebujete velmi velký tým talentovaných návrhářů, aby přišli s opravdu skvělými designy. Každý den máme jedinečný oceněný inovativní a kreativní tým designérů. Prozkoumejte a objevte originální a kreativní architekturu, dobrý design, móda, grafický design a projekty strategických návrhů od návrhářských týmů z celého světa. Nechte se inspirovat původními díly velkých návrhářů.