Designový Časopis
Designový Časopis
Inteligentní Difuzor Aroma

Theunique

Inteligentní Difuzor Aroma Agarwood je vzácný a drahý. Jeho vůni lze získat pouze spálením nebo extrakcí, používanou uvnitř a poskytovanou několika uživateli. Aby se tato omezení porušila, jsou po tříletém úsilí vytvořeny inteligentní difuzory aroma a ručně vyráběné tablety z agarového dřeva s více než 60 návrhy, 10 prototypy a 200 experimenty. Představuje nový možný obchodní model a používá kontext pro průmysl agarového dřeva. Uživatelé mohou jednoduše vložit difuzor do automobilu, snadno si přizpůsobit čas, hustotu a rozmanitost vůní a užít si pohlcující aromaterapii, ať už jdou kamkoli a kdykoli jedou.

Klimatizace

Midea Sensia HW

Klimatizace Midea Sensia podporuje kvalitu života a inovativní způsob, jak odhalit předmět dekorace. Kromě účinnosti a ticha proudění vzduchu představuje inovativní dotykový panel, který umožňuje přístup k funkcím a barvám a intenzitě blesku. Barevná terapie napomáhající antistresovému procesu, trendy v inovativních produktech oběma způsoby, pohodu a estetiku. Kromě různých estetických tvarů integrují její tvary domácí interiér s elegancí i stylem, což dům oceňuje nepřímým světlem.

Stůl

Duoo

Stůl Duoo desk je touha vyjádřit charakter prostřednictvím minimalismu forem. Jeho tenké vodorovné linie a úhlové kovové nohy vytvářejí silný vizuální obraz. Horní police umožňuje umístit papírnictví tak, aby při práci nenarušovalo. Skrytý zásobník na povrchu pro připojení zařízení udržuje čistou estetiku. Deska stolu vyrobená z přírodní dýhy nese teplo textury přírodního dřeva. Stůl udržuje dokonalou rovnováhu díky harmonicky vybraným materiálům, funkčnosti a praktičnosti v kombinaci s estetikou pravidelných a přísných forem.

Domácí Těstoviny Stroj

Hidro Mamma Mia

Domácí Těstoviny Stroj Hidro Mama Mia je sociálně-kulturní záchrana prostřednictvím italské gastronomie. Velmi snadno se používá, je lehký a kompaktní, snadno se skladuje a přepravuje. Umožňuje bezpečnou vysokou produktivitu, poskytuje rodině příjemný zážitek z vaření do každodenního života a interakce s přáteli. Motor je zcela integrován do převodové soustavy a nabízí výkon, robustnost a bezpečné používání a poskytuje také snadné čištění a podporu. Řezá těsto různé tloušťky a je schopen připravit různé pokrmy: těstoviny, nudle, lasagne, chléb, pečivo, pizzu a další.

Hypercar

Brescia Hommage

Hypercar V dobách high-tech všech digitálních gadgetů, rovinnosti dotykových obrazovek a racionálních jednoobjemových vozidel je projekt Brescia Hommage starou školní dvoumístnou hypercarovou designovou studií, která se považuje za oslavu v době, kdy elegantní jednoduchost, vysoká dotyková materialita, pravidlem hry byla syrová síla, čistá krása a přímé spojení mezi člověkem a strojem. V době, kdy stateční a důmyslní muži jako Ettore Bugatti vytvořili mobilní zařízení, která ohromila svět.

Bazény

Termalija Family Wellness

Bazény Termalija Family Wellness je nejnovější ze série projektů, které Enota za posledních patnáct let vybudovala v Terme Olimia a završuje úplnou transformaci lázeňského komplexu. Při pohledu z dálky je tvar, barva a měřítko nové seskupené struktury čtyřstěnných svazků pokračováním shluku okolních venkovských budov, vizuálně zasahujících do srdce komplexu. Nová střecha působí jako velký letní stín a neuzavírá žádný vzácný vnější prostor.

Designový tým dne

Největší designérské týmy na světě.

Někdy potřebujete velmi velký tým talentovaných návrhářů, aby přišli s opravdu skvělými designy. Každý den máme jedinečný oceněný inovativní a kreativní tým designérů. Prozkoumejte a objevte originální a kreativní architekturu, dobrý design, móda, grafický design a projekty strategických návrhů od návrhářských týmů z celého světa. Nechte se inspirovat původními díly velkých návrhářů.