Designový Časopis
Designový Časopis
Kancelář

Blossom

Kancelář Přestože se jedná o kancelářský prostor, používá odvážnou kombinaci různých materiálů a struktura zelené výsadby dává smysl pro den během dne. Návrhář poskytuje pouze prostor a vitalita prostoru stále závisí na majiteli, využívá sílu přírody a jedinečný styl návrháře! Kancelář již není jedinou funkcí, design je více diverzifikovaný a bude používán ve velkém a otevřeném prostoru k vytvoření různých možností mezi lidmi a prostředím.

Kancelář

Dunyue

Kancelář Během procesu konverzace designéři nechávají design nejen prostorové rozdělení interiéru, ale propojení města / prostoru / lidí dohromady, takže prostředí s nízkými klíči a prostor nejsou ve městě v konfliktu, den je skrytá fasáda na ulici, v noci. Pak se z něj stane skleněný světelný box ve městě.

Obalový Design

Milk Baobab Baby Skin Care

Obalový Design Je inspirováno mlékem, hlavní složkou. Unikátní konstrukce obalu typu mléčného balení odráží vlastnosti produktu a je navržena tak, aby byla známa i prvním spotřebitelům. Kromě toho se používá materiál vyrobený z polyethylenu (PE) a pryže (EVA) a měkké vlastnosti pastelové barvy, aby se zdůraznilo, že se jedná o mírný produkt pro děti se slabou kůží. Kulatý tvar je aplikován do rohu pro bezpečnost maminky a dítěte.

Jídelna

Elizabeth's Tree House

Jídelna Jako ukázka úlohy architektury v procesu hojení je Elizabeth's Tree House nový jídelní pavilon pro terapeutický tábor v Kildare. Prostor, který slouží dětem zotavujícím se ze závažných nemocí, tvoří uprostřed dubového lesa oázu dřeva. Dynamický, ale funkční systém s dřevěnými diagridy zahrnuje výraznou střechu, rozsáhlé zasklení a barevný modřínový plášť, čímž vytváří vnitřní jídelní prostor, který vytváří dialog s okolním jezerem a lesem. Hluboké spojení s přírodou na všech úrovních zvyšuje uživatelský komfort, relaxaci, uzdravení a kouzlo.

Multi Komerční Prostor

La Moitie

Multi Komerční Prostor Název projektu La Moitie pochází z francouzského překladu poloviny a design to vhodně odráží rovnováhou mezi protichůdnými prvky: čtvercem a kruhem, světlem a tmou. Vzhledem k omezenému prostoru se tým snažil navázat spojení i rozdělení mezi dvěma samostatnými maloobchodními oblastmi pomocí dvou protichůdných barev. Hranice mezi růžovým a černým prostorem je jasná, ale také rozmazaná z různých perspektiv. Ve středu obchodu je umístěno točité schodiště, napůl růžové a napůl černé.

Reklamní Kampaň

Feira do Alvarinho

Reklamní Kampaň Feira do Alvarinho je každoroční vinárna, která se koná v portugalském Moncau. Aby bylo možné tuto událost sdělit, bylo vytvořeno starověké a smyšlené království. S vlastním jménem a civilizací bylo Království Alvarinho, které bylo označeno proto, že Moncao je známé jako kolébka vína Alvarinho, inspirováno skutečnou historií, místy, ikonickými lidmi a legendami z Moncao. Největší výzvou tohoto projektu bylo přenést skutečný příběh území do designu postav.

Designový tým dne

Největší designérské týmy na světě.

Někdy potřebujete velmi velký tým talentovaných návrhářů, aby přišli s opravdu skvělými designy. Každý den máme jedinečný oceněný inovativní a kreativní tým designérů. Prozkoumejte a objevte originální a kreativní architekturu, dobrý design, móda, grafický design a projekty strategických návrhů od návrhářských týmů z celého světa. Nechte se inspirovat původními díly velkých návrhářů.