Designový Časopis
Designový Časopis
Obal

Winetime Seafood

Obal Návrh obalu série Winetime Seafood by měl prokázat čerstvost a spolehlivost produktu, měl by se lišit od konkurence, být harmonický a srozumitelný. Použité barvy (modrá, bílá a oranžová) vytvářejí kontrast, zdůrazňují důležité prvky a odrážejí umístění značky. Jedinečný vyvinutý koncept odlišuje řadu od ostatních výrobců. Strategie vizuálních informací umožnila identifikovat rozmanitost produktů řady a použití ilustrací namísto fotografií způsobilo, že obal bylo zajímavější.

Název projektu : Winetime Seafood, Jméno designérů : Olha Takhtarova, Jméno klienta : SOT B&D.

Winetime Seafood Obal

Tento výjimečný design je držitelem ceny platinového designu v soutěži designu hraček, her a hobby produktů. Určitě byste měli vidět portfolio návrhářů oceněných platinou, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních designových hraček, her a hobby produktů.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.