Designový Časopis
Designový Časopis
Větrané Otočné Dveře

JPDoor

Větrané Otočné Dveře JPDoor jsou uživatelsky přívětivé otočné dveře, které se slučují s okenním systémem žaluzií, který pomáhá vytvářet větrací tok a současně šetří prostor. Design je především o přijímání výzev a jejich řešení individuálními průzkumy, technikami a věřením. Neexistuje žádné právo nebo špatné, žádné návrhy, je to opravdu velmi subjektivní. Skvělé návrhy však splňují potřeby a požadavky koncových uživatelů nebo mají velký dopad na komunitu. Svět je plný různých designových přístupů v každém rohu, takže se nevzdávejte zkoumání, "zůstaň hladový blázen - Steve Job".

Víceúčelový Stůl

Bean Series 2

Víceúčelový Stůl Tento stůl navrhli designéři zásad Bean Buro Kenny Kinugasa-Tsui a Lorene Faure. Projekt byl inspirován kudrnatými tvary francouzských křivek a skládacích skládaček a slouží jako ústřední kus v konferenční místnosti v kanceláři. Celkový tvar je plný kroutí, což je dramatický odklon od tradičního formálního firemního konferenčního stolu. Tři části stolu mohou být překonfigurovány do různých celkových tvarů, aby se měnilo uspořádání sedadel; neustálý stav změny vytváří pro kreativní kancelář hravou atmosféru.

Multifunkční Židle

charchoob

Multifunkční Židle Kubická forma produktu udržuje jej stabilní a vyvážený ve všech směrech. Navíc třícestné použití produktu ve formální, neformální a přátelské etiketě je možné pouze otočením židlí o 90 stupňů. Tento produkt byl navržen tak, aby byl co nejlehčí (4 kg) s ohledem na všechny aspekty jeho funkčnosti. Tohoto cíle bylo dosaženo výběrem lehkých materiálů a hallow rámů, aby byla hmotnost produktu co nejnižší.

40 "led Tv

GlassOn

40 "led Tv Je to bezrámová designová kolekce s různými designovými řešeními v různých velikostech se skleněným prvkem. Elegance vytvořená s průhledností skla pokračuje s elegancí kovových povrchů obklopujících displej ve velkých velikostech. Bez obvyklého plastového předního krytu a rámečku se design dotýká virtuálního světa a publika s drasticky sníženou tloušťkou u produktů 40 ", 46" a 55 ". Celý kovový rám, který drží skleněnou přední stranu, zvyšuje kvalitu designu s přesnými detaily připojení různé materiály.

Set Top Box

T-Box2

Set Top Box T-Box2 je nové technické zařízení, které integruje internet, multimédia a komunikaci a nabízí domácím uživatelům rozmanité interaktivní služby, včetně masivního přehrávání internetového obsahu a HD videohovorů. Po připojení STB k televizi v prostředí rodinné sítě může uživatel rychle upgradovat běžnou televizi na inteligentní televizi, což přináší rodinným uživatelům vynikající zážitek z AV zábavy.

Koupelnový Nábytek

Sott'Aqua Marino

Koupelnový Nábytek Kolekce Sott'Aqua Marino s kreativními detaily podvodního světa do koupelen nabízí luxus navrhování vlastní koupelny pomocí široké škály dostupných modulačních možností. Sott'Aqua Marino je schopen nabídnout jedinečný přístup k designu koupelna se svou flexibilitou pro použití s jednoduchými nebo dvojitými umyvadlovými skříněmi. Kruhové zrcadlo namontované na stěně s věšákem má také skrytý systém osvětlení.