Designový Časopis
Designový Časopis
Kolekce Šperků

Biroi

Kolekce Šperků Biroi je 3D tištěná série šperků, která je inspirována legendárním fénixem z nebe, který se vrhne do plamenů a znovu se zrodí ze svého vlastního popela. Dynamické linie tvořící strukturu a vzor Voronoi rozprostřený na povrchu symbolizují fénixe, který ožívá z hořících plamenů a letí k obloze. Vzor mění velikost, aby přetékal po povrchu, což dává struktuře pocit dynamiky. Design, který sám o sobě předvádí sochařskou přítomnost, dodává nositeli odvahu udělat krok vpřed tím, že vykreslí svou jedinečnost.

Náušnice A Prsten

Vivit Collection

Náušnice A Prsten Kolekce Vivit inspirovaná přírodními formami vytváří zajímavé a zvědavé vnímání podlouhlými tvary a vířícími liniemi. Kusy Vivit se skládají z ohýbaných 18 k žlutých zlatých listů s černým rhodiem na vnějších stranách. Náušnice ve tvaru listu obklopují ušní lalůčky, takže jejich přirozené pohyby vytvářejí zajímavý tanec mezi černou a zlatou - skrývá a odhaluje žluté zlato pod ním. Sinuosita forem a ergonomické atributy této kolekce představují fascinující hru světla, stínů, oslnění a odrazů.

Náušnice A Prsten

Mouvant Collection

Náušnice A Prsten Kolekce Mouvant byla inspirována některými aspekty futurismu, jako jsou myšlenky dynamismu a materializace nehmotného majetku, které představil italský umělec Umberto Boccioni. Náušnice a prsten kolekce Mouvant Collection mají několik zlatých fragmentů různých velikostí, svařených tak, aby se dosáhlo iluze pohybu a vytvořilo se mnoho různých tvarů v závislosti na úhlu, který je vizualizován.

Prsten

Moon Curve

Prsten Přirozený svět je v neustálém pohybu, protože udržuje rovnováhu mezi řádem a chaosem. Dobrý design je vytvořen ze stejného napětí. Její vlastnosti síly, krásy a dynamiky pramení ze schopnosti umělce zůstat otevřeným těmto protikladům během aktu stvoření. Hotový kus je součtem nespočet možností, které umělec dělá. Všechna myšlenka a žádný pocit povedou k práci, která je tuhá a chladná, zatímco veškerý pocit a žádná kontrola přináší práci, která se nedokáže vyjádřit. Propletení těchto dvou bude výrazem samotného tance života.

Šaty

Nyx's Arc

Šaty Když světlo pronikne okny s jemnou úrovní, vytvoří úroveň estetického osvětlení, osvětlení, které přivede lidi do místnosti, když tajemná a tichá mysl, jako Nyx s tajemnou a tichou, použití laminovaných tkanin a otočit se k takovému výkladu krásy.