Designový Časopis
Designový Časopis
Luxusní Obuv

Conspiracy - Sandal shaped jewels-

Luxusní Obuv V roce 2010 byla založena řada „sandálových / tvarovaných šperků“ společnosti Gianluca Tamburini, která se jmenuje Conspiracy. Konspirační obuv bez námahy kombinuje technologii a estetiku. Podpatky a podešve jsou vyrobeny z materiálů, jako je lehký hliník a titan, které se odlévají ve sochařských formách. Silueta obuvi je pak zvýrazněna polodrahokamy a dalšími bohatými ozdobami. Špičková technologie a špičkové materiály tvoří moderní sochu, která má tvar sandálu, ale kde jsou stále vidět dotek a zkušenosti zkušených italských řemeslníků.

Brož

"Emerald" - Project Asia Metamorphosis

Brož Charakter a vnější tvar předmětu umožňují změnit nový design ornamentu. V živé povaze se jedno období mění na jiné. Jaro následuje zimu a ráno přichází po noci. Barvy se také mění, stejně jako atmosféra. Tento princip nahrazení, střídání obrazů je posunut vpřed do ozdob «Asie Metamorfóza», kolekce, kde dva různé státy, dva neomezené obrazy odrážející se v jednom objektu. Pohyblivé prvky konstrukce umožňují změnit charakter a vzhled ornamentu.

Analogové Hodinky

Kaari

Analogové Hodinky Tento design je založen na standardním 24h analogovém mechanismu (poloviční rychlost hodinové ručičky). Toto provedení je opatřeno dvěma obloukovitými výřezy. Prostřednictvím nich lze vidět otáčky hodin a minut. Hodinová ručička (disk) je rozdělena do dvou segmentů různých barev, které otáčením indikují čas AM nebo PM v závislosti na barvě, která začíná být viditelná. Minutová ruka je viditelná přes větší poloměr oblouku a určuje, která minuta slot odpovídá voličům 0-30 minut (umístěným na vnitřním poloměru oblouku) a 30-60 minutovým slotům (umístěným na vnějším poloměru).

Moderní Oděv Na Šaty

Le Maestro

Moderní Oděv Na Šaty Le Maestro přináší revoluci v oblékání obuvi začleněním titanové paty s přímým laserovým sintrováním (DMLS). Maticový podpatek snižuje vizuální hmotnost části paty a ukazuje strukturální integritu obuvi. Pro doplnění elegantního upíra se používá vysoce zrnitá kůže pro výrazný asymetrický design svršku. Integrace sekce paty do svršku je nyní složena do elegantní a rafinované siluety.

Současný Qipao

The Remains

Současný Qipao Inspirace pochází z čínských relikvií, „keramika“ je nejvíce zastoupená, která je nejoblíbenější bez ohledu na královy a lidi. V mé studii se dodnes nezměnily základní čínské estetické standardy módy a Feng Shui (design interiéru a prostředí). Mají rádi průhled, vrstvení a přání. Chtěl bych navrhnout Qipao, aby přinesl implikaci a rysy keramiky od staré dynastie do současné módy. A provokuje lidi, kteří zapomněli na svou kulturu a etnicitu, kdykoli jsme v generaci i.

Brož

Chiromancy

Brož Každý člověk je jedinečný a originální. To je patrné i ve vzorcích na našich prstech. Nakreslené čáry a znaky našich rukou jsou také docela originální. Kromě toho má každá osoba řadu kamenů, které jsou v jejich kvalitě nebo v souvislosti s osobními událostmi. Všechny tyto funkce dávají pozorujícímu pozorovateli tolik poučných a atraktivních, že umožňuje vytvářet personalizované šperky založené na těchto liniích a známkách jednotlivých věcí. Tento druh ozdob a šperků - tvoří váš osobní umělecký kód