Designový Časopis
Designový Časopis
Náhrdelník

Extravaganza

Náhrdelník Elegantní koláž inspirovaná límci, starověké ozdoby na krku, které můžete vidět na mnoha krásných obrazech XVI a XVII století. Vyznačuje se moderním a moderním designem, zjednodušuje typický styl ruffů a snaží se učinit jej moderním a moderním. Sofistikovaný efekt, který dává uživateli eleganci a používá černé nebo bílé barvy, umožňuje množství kombinací s moderním a čistým designem. Jednodílný náhrdelník, pružný a lehký. Je to vzácný materiál, ale s vysoce módním působivým designem, díky němuž není tento klenot jen klenotem, ale i jako ozdoba nového těla.

Šperky Náušnice

Eclipse Hoop Earrings

Šperky Náušnice Existuje jeden jev, který neustále zatýká naše chování a zastavuje nás mrtvé v našich stopách. Astrologický fenomén zatmění Slunce zaujal lidi od nejranějších dob lidstva. Z náhlého zatemnění oblohy a vymrštění Slunce vrhá dlouhý stín strachu, podezření a divu na představivost Ohromující charakter zatmění slunce na nás zanechává trvalý dojem. 18K bílé zlato diamantové zatmění obruč náušnice byly inspirovány 2012 zatmění slunce. Návrh se snaží zachytit tajemnou povahu a krásu Slunce a Měsíce.

Luxusní Obuv

Conspiracy - Sandal shaped jewels-

Luxusní Obuv V roce 2010 byla založena řada „sandálových / tvarovaných šperků“ společnosti Gianluca Tamburini, která se jmenuje Conspiracy. Konspirační obuv bez námahy kombinuje technologii a estetiku. Podpatky a podešve jsou vyrobeny z materiálů, jako je lehký hliník a titan, které se odlévají ve sochařských formách. Silueta obuvi je pak zvýrazněna polodrahokamy a dalšími bohatými ozdobami. Špičková technologie a špičkové materiály tvoří moderní sochu, která má tvar sandálu, ale kde jsou stále vidět dotek a zkušenosti zkušených italských řemeslníků.

Brož

"Emerald" - Project Asia Metamorphosis

Brož Charakter a vnější tvar předmětu umožňují změnit nový design ornamentu. V živé povaze se jedno období mění na jiné. Jaro následuje zimu a ráno přichází po noci. Barvy se také mění, stejně jako atmosféra. Tento princip nahrazení, střídání obrazů je posunut vpřed do ozdob «Asie Metamorfóza», kolekce, kde dva různé státy, dva neomezené obrazy odrážející se v jednom objektu. Pohyblivé prvky konstrukce umožňují změnit charakter a vzhled ornamentu.

Analogové Hodinky

Kaari

Analogové Hodinky Tento design je založen na standardním 24h analogovém mechanismu (poloviční rychlost hodinové ručičky). Toto provedení je opatřeno dvěma obloukovitými výřezy. Prostřednictvím nich lze vidět otáčky hodin a minut. Hodinová ručička (disk) je rozdělena do dvou segmentů různých barev, které otáčením indikují čas AM nebo PM v závislosti na barvě, která začíná být viditelná. Minutová ruka je viditelná přes větší poloměr oblouku a určuje, která minuta slot odpovídá voličům 0-30 minut (umístěným na vnitřním poloměru oblouku) a 30-60 minutovým slotům (umístěným na vnějším poloměru).

Moderní Oděv Na Šaty

Le Maestro

Moderní Oděv Na Šaty Le Maestro přináší revoluci v oblékání obuvi začleněním titanové paty s přímým laserovým sintrováním (DMLS). Maticový podpatek snižuje vizuální hmotnost části paty a ukazuje strukturální integritu obuvi. Pro doplnění elegantního upíra se používá vysoce zrnitá kůže pro výrazný asymetrický design svršku. Integrace sekce paty do svršku je nyní složena do elegantní a rafinované siluety.