Designový Časopis
Designový Časopis
Kancelář

Phuket VIP Mercury

Kancelář Na základě tématu otevřenosti a hloubkového zkoumání značky prozkoumal návrh a vytvořil vizuální integraci vizuální rozšiřitelnosti a příběhu značky s planetou jako hlavním tvůrčím prvkem. Plán vyřešil následující tři problémy s novými vizuálními myšlenkami: Rovnováha prostorové otevřenosti a funkcí; Rozdělení a kombinace funkčních oblastí prostoru; Pravidelnost a změna základního prostorového stylu.

Název projektu : Phuket VIP Mercury, Jméno designérů : Songhuan Wu, Jméno klienta : N-HD design.

Phuket VIP Mercury Kancelář

Tento výjimečný design je držitelem ceny platinového designu v soutěži designu hraček, her a hobby produktů. Určitě byste měli vidět portfolio návrhářů oceněných platinou, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních designových hraček, her a hobby produktů.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.