Designový Časopis
Designový Časopis
Prodejní Centrum

Feiliyundi

Prodejní Centrum Dobrá designová práce vzbudí emoce lidí. Návrhář vyskočí z tradičního stylu paměti a dává nový zážitek ve velkolepé a futuristické vesmírné struktuře. Hluboký zážitek z prostředí environmentalismu je postaven pečlivým umístěním uměleckých instalací, jasným pohybem prostoru a dekorativního povrchu dlážděným materiály a barvami. Být v něm není jen návrat k přírodě, ale také prospěšná cesta.

Název projektu : Feiliyundi, Jméno designérů : Weimo Feng, Jméno klienta : MOD.

Feiliyundi Prodejní Centrum

Tento výjimečný design je držitelem ceny platinového designu v soutěži designu hraček, her a hobby produktů. Určitě byste měli vidět portfolio návrhářů oceněných platinou, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních designových hraček, her a hobby produktů.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.