Designový Časopis
Designový Časopis
Náušnice

Reflection

Náušnice Kdo jsem? Tohle je otázka, kterou budeme brát v úvahu celý život. Tato otázka byla hlavním zaměřením našeho designu. Tyto náušnice jsou jako odraz vaší tváře a možná jsou to nejosobnější náušnice, které můžete mít. Tyto náušnice mohou být také odraz toho, koho byste chtěli on nebo ona. Pro příklad, v tomto projektu jeden z náušnic ve tvaru profilu navrhl John Lennon, který nikdy nezapomene na jeho myšlenky, pocity a tvář

Název projektu : Reflection, Jméno designérů : Zohreh Hosseini, Jméno klienta : MICHKA DESIGN.

Reflection Náušnice

Tento skvělý design je držitelem ceny bronzového designu v soutěži architektury, stavebnictví a konstrukce. Určitě byste měli vidět portfolio návrhářů oceněných bronzem, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních architektonických, stavebních a konstrukčních prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.