Designový Časopis
Designový Časopis
Robotické Vozidlo

Servvan

Robotické Vozidlo Jedná se o projekt servisního vozidla pro ekonomiku založenou na zdrojích, která vytváří síť s dalšími vozidly. Jednotný systém umožňuje vzájemnou komunikaci, což zvyšuje efektivitu přepravy cestujících i zvýšení efektivity v důsledku pohybu v silničním vlaku (snížení faktoru FX, vzdálenost mezi vozidly). Auto má bezobslužnou kontrolu. Vozidlo je symetrické: levné na výrobu. Má čtyři otočná motorová kola a možnost zpětného pohybu: manévr s velkými rozměry. Nástup na palubu zlepšuje komunikaci cestujících.

Název projektu : Servvan, Jméno designérů : Dmitry Pogorelov, Jméno klienta : Techman.

Servvan Robotické Vozidlo

Tento úžasný design je držitelem ceny stříbrného designu v soutěži o módní, oděvní a oděvní design. Určitě byste měli vidět stříbrné oceněné designérské portfolio návrhářů a objevovat mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních módních, oděvních a oděvních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.