Designový Časopis
Designový Časopis
Mezinárodní Škola

Gearing

Mezinárodní Škola Koncepční kruhový tvar Mezinárodní školy v Debrecínu symbolizuje ochranu, jednotu a komunitu. Různé funkce vypadají jako připojená zařízení, pavilony na provázku uspořádané na oblouku. Fragmentace prostoru vytváří různé třídy mezi třídami. Nový vesmírný zážitek a stálá přítomnost přírody pomáhají studentům v kreativním myšlení a projevování jejich myšlenek. Cesty vedoucí k mimoškolním zahradám a lesu doplňují kruhový koncept a vytvářejí vzrušující přechod mezi zastavěným a přírodním prostředím.

Název projektu : Gearing, Jméno designérů : BORD Architectural Studio, Jméno klienta : ISD - International School of Debrecen.

Gearing Mezinárodní Škola

Tento vynikající design je vítězem zlaté ceny za design v soutěži o výrobky pro osvětlení a světelné projekty. Určitě byste si měli prohlédnout portfolio oceněných oceněných designérů, kteří objevují mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních světelných produktů a projekčních projektů osvětlovacích projektů.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.