Designový Časopis
Designový Časopis
Domácí A Kancelářský Nábytek

Flying Table

Domácí A Kancelářský Nábytek Unikátní nábytek, který přináší radost. Jednoduše vyrobit. Dejte hnutí iluzi. Žádný další analog pro tento nábytek. Na první pohled si můžeme představit, že stůl nebude stát a okamžitě padne, ale kombinací tří hlavních detailů: kovový rám, skříňka se zásuvkami a deska stolu se konstrukce stala stabilní a tvrdou. Tento nápad lze použít s kabinetem, skříňkou a dalšími věcmi. Všechny produkty přinesou létající iluzi.

Název projektu : Flying Table, Jméno designérů : Viktor Kovtun, Jméno klienta : Xo-Xo-L design.

Flying Table Domácí A Kancelářský Nábytek

Tento dobrý design je držitelem ceny za design v soutěži o obalový design. Určitě byste měli vidět oceněné designérské portfolio návrhářů, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.