Designový Časopis
Designový Časopis
Umyvadlo

Vortex

Umyvadlo Cílem návrhu víru je nalezení nové formy ovlivňující průtok vody u umyvadel, aby se zvýšila jejich účinnost, přispělo k jejich uživatelské zkušenosti a zlepšily se jejich estetické a semiotické vlastnosti. Výsledkem je metafora odvozená z idealizované vírové formy, která označuje odtok a proud vody, který vizuálně označuje celý objekt jako funkční umyvadlo. Tato forma v kombinaci s vodovodním kohoutkem vede vodu do spirálové dráhy, která umožňuje stejné množství vody pokrýt více půdy, což má za následek sníženou spotřebu vody při čištění.

Název projektu : Vortex, Jméno designérů : Deniz Karasahin, Jméno klienta : Dk design.

Vortex Umyvadlo

Tento úžasný design je držitelem ceny stříbrného designu v soutěži o módní, oděvní a oděvní design. Určitě byste měli vidět stříbrné oceněné designérské portfolio návrhářů a objevovat mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních módních, oděvních a oděvních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.