Designový Časopis
Designový Časopis
Kuchyňské Doplňky

KITCHEN TRAIN

Kuchyňské Doplňky Použití různých stylů kuchyňských nástrojů vytváří kromě vizuální nepříjemnosti také neuspořádané prostředí vaření. V kostce jsem se pokusil vytvořit jednotnou sadu těchto oblíbených kuchyňských doplňků běžně používaných ve všech domech. Tento design byl inspirován výhradně kreativitou. „Sjednocená forma“ a „Příjemný vzhled“ jsou dvě z jeho charakteristik. Kromě toho bude trh uvítán díky svému inovativnímu vzhledu. To bude příležitostí pro výrobce a zákazníka, že 6 nádob se zakoupí v jednom balení.

Název projektu : KITCHEN TRAIN, Jméno designérů : Ahmad Abedini, Jméno klienta : Iranian Industrial Designers Institute.

KITCHEN TRAIN Kuchyňské Doplňky

Tento vynikající design je vítězem zlaté ceny za design v soutěži o výrobky pro osvětlení a světelné projekty. Určitě byste si měli prohlédnout portfolio oceněných oceněných designérů, kteří objevují mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních světelných produktů a projekčních projektů osvětlovacích projektů.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.