Designový Časopis
Designový Časopis
Stůl

Baboor Dawar Line

Stůl Ve snaze překonat hranice normality a neustálého pokusu o smíchání historického egyptského dědictví s moderními designovými prostředky prezentovanými v materiálech a povrchových úpravách byl tento osobitý kus „Baboor“ inspirován tradičním „kamenem Primus“, který byl povinným vybavením pro více než století a stále má své hojné využití dodnes ve venkovských oblastech. Je to připomínka jedné z mnoha položek, které byly kdysi prestižní komoditou a jak časem plynul, zahynul zánik do starověku. Jakákoli položka může být mistrovským dílem, jakmile bude vidět s uměleckou vizí.

Název projektu : Baboor Dawar Line, Jméno designérů : Dalia Sadany, Jméno klienta : Dezines Dalia Sadany Creations.

 Baboor Dawar Line Stůl

Tento dobrý design je držitelem ceny za design v soutěži o obalový design. Určitě byste měli vidět oceněné designérské portfolio návrhářů, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.