Designový Časopis
Designový Časopis
Výzkumné Značky

Pain and Suffering

Výzkumné Značky Tento návrh zkoumá utrpení v různých vrstvách: filozofické, sociální, lékařské a vědecké. Z mého osobního pohledu, že utrpení a bolest přichází v mnoha tvářích a formách, filozofických a vědeckých, jsem si vybral humanizaci utrpení a bolesti jako svůj základ. Studoval jsem analogie mezi symbiotickými v přírodě a symbiotickými v lidských vztazích az tohoto výzkumu jsem vytvořil postavy, které vizuálně reprezentují symbiotické vztahy mezi utrpením a trpícím a mezi bolestí a bolestí. Tento návrh je experimentem a divák je předmětem.

Název projektu : Pain and Suffering, Jméno designérů : Sharon Webber-Zvik, Jméno klienta : Sharon Webber-Zvik.

Pain and Suffering Výzkumné Značky

Tento vynikající design je vítězem zlaté ceny za design v soutěži o výrobky pro osvětlení a světelné projekty. Určitě byste si měli prohlédnout portfolio oceněných oceněných designérů, kteří objevují mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních světelných produktů a projekčních projektů osvětlovacích projektů.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.