Designový Časopis
Designový Časopis
Vnitřní Osvětlení

Jordan Apotheke

Vnitřní Osvětlení Funkční svítidla, která podporují expresivní architekturu interiéru lékárny, jsou nenápadná v jejich vzhledu a místo designu svítidel upozorňují na svůj účinek světla. Svítidla pro základní osvětlení jsou integrována do závěsných svítidel, která sledují tvar nábytku, nebo jsou namontována po stranách zavěšeného stropu a udržují jej tak, aby byl co nejvíce prostorově osvětlený. Uživatelé se tak mohou zaměřit na stopu světla vedoucí přes lékárnu, sestávající z dlaždic s podsvícením RGB-LED, které odpovídají barvě podobně dynamicky podsvícených čítačů

Název projektu : Jordan Apotheke, Jméno designérů : Conceptlicht GmbH, Jméno klienta : Conceptlicht GmbH.

Jordan Apotheke Vnitřní Osvětlení

Tento vynikající design je vítězem zlaté ceny za design v soutěži o výrobky pro osvětlení a světelné projekty. Určitě byste si měli prohlédnout portfolio oceněných oceněných designérů, kteří objevují mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních světelných produktů a projekčních projektů osvětlovacích projektů.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.