Designový Časopis
Designový Časopis
Vizuální Identita

Le Coffret - Chambres D'Hôtes

Vizuální Identita Le Coffret je okouzlující designová nocleh se snídaní v srdci Valle d'Aosta. Projekt byl koncipován v absolutním respektování autentického stylu: proto kamenné zdi, dřevěné trámy a starožitný nábytek. Kruh symbolizující oblohu nad trojúhelníkem představujícím horu, kde se B & B nachází, od myšlenky výstupu člověka na oblohu. Písmo Onciale revidované v moderní verzi tak, aby si pamatovalo keltské původy údolí, správně vyvažuje a podporuje silný a důležitý symbol, který konečně získá logo, které je snadno identifikovatelné a snadno upoutá pozornost.

Název projektu : Le Coffret - Chambres D'Hôtes, Jméno designérů : Laura Ferrario, Jméno klienta : Ferrariodesign.

Le Coffret - Chambres D'Hôtes Vizuální Identita

Tento úžasný design je držitelem ceny stříbrného designu v soutěži o módní, oděvní a oděvní design. Určitě byste měli vidět stříbrné oceněné designérské portfolio návrhářů a objevovat mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních módních, oděvních a oděvních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.