Designový Časopis
Designový Časopis
Design Elektrické Zásuvky

Easy Socket

Design Elektrické Zásuvky Základem této záležitosti jsou zdravotně postižení, starší, dočasně zdravotně postižení a také zdraví lidé. Mým cílovým publikem však byli ti, kteří nemají dostatek rukou, paží, prstů nebo dočasně postižených, konkrétně ti, kteří nejsou schopni normálně používat ( klasický) zásuvka a zástrčka.Tento design zásuvky do zařízení, které by mohlo snadno použít moje cílové publikum pomocí lokte, okraje rukou, prstů na nohou, paty, paže, jako jsou tyto mé cílové skupiny. Snažil jsem se vytvořit „univerzální“ Design".

Název projektu : Easy Socket, Jméno designérů : Akin Kayiket, Jméno klienta : .

Easy Socket Design Elektrické Zásuvky

Tento dobrý design je držitelem ceny za design v soutěži o obalový design. Určitě byste měli vidět oceněné designérské portfolio návrhářů, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.