Designový Časopis
Designový Časopis
Čajový Set

Wavy

Čajový Set Inspirován travertinovou terasou v přírodě, je čajový set Wavy, který vám přinese jedinečný čajový zážitek. Inovativní rukojeti jsou vyvinuty tak, aby pohodlně padly do vašich rukou. Uhazováním šálku dlaněmi zjistíte, že se odehrává jako leknín a vede vás do chvíle klidu.

Název projektu : Wavy, Jméno designérů : Patricia Sheung Ying Wong, Jméno klienta : Patricia Wong.

Wavy Čajový Set

Tento vynikající design je vítězem zlaté ceny za design v soutěži o výrobky pro osvětlení a světelné projekty. Určitě byste si měli prohlédnout portfolio oceněných oceněných designérů, kteří objevují mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních světelných produktů a projekčních projektů osvětlovacích projektů.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.