Designový Časopis
Designový Časopis
Fotoinstalace

Decor

Fotoinstalace V modelové budově chci podat myšlenky o realitě, kterou považujeme za naši a podíváme se na ni jako scénografii představeného scénáře. Scénář od přírody příležitostný a rychle se kazící. Co se skrývá za tím, nebo co se stane, když dekorační formy nemusí být nadcházející apokalypsa, ale vytvoření nového procesu. Další obrázek toho, co by se mohlo stát, když bude po skončení show.

Název projektu : Decor, Jméno designérů : Johanna Mårtensson and Ida Lundén, Jméno klienta : Johanna Mårtensson.

Decor Fotoinstalace

Tento výjimečný design je držitelem ceny platinového designu v soutěži designu hraček, her a hobby produktů. Určitě byste měli vidět portfolio návrhářů oceněných platinou, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních designových hraček, her a hobby produktů.

Legenda designu dne

Legendární návrháři a jejich oceněná díla.

Design Legends jsou nesmírně slavní návrháři, kteří díky svému dobrému designu dělají z našeho světa lepší místo. Objevte legendární návrháře a jejich inovativní produktové designy, originální umělecká díla, kreativní architekturu, vynikající módní návrhy a strategie designu. Užijte si a prozkoumejte originální designová díla oceněných designérů, umělců, architektů, inovátorů a značek po celém světě. Nechte se inspirovat kreativními vzory.