Designový Časopis
Designový Časopis
Dálkové Ovládání

STILETTO

Dálkové Ovládání RC Stiletto je dálkové ovládání, které pracuje pomocí gyroskopických senzorů. Společníci designu s elegantními detaily nových špičkových televizorů. Stilettovo štíhlé tělo připomíná kouzelnou hůlku. Jeho detaily, jako je spodní kryt, jsou měkké na dotek a zakřivená forma poskytuje pohodlné držení pro uživatele. Kosmetická část nahoře na dálku shromažďuje tlačítka a vytváří zaostřovací bod pro uživatele, také vytváří přizpůsobovací pole. Jejich kryt poskytuje zpětnou vazbu pro rotaci.

Název projektu : STILETTO, Jméno designérů : Vestel ID Team, Jméno klienta : Vestel Electronics Co..

STILETTO Dálkové Ovládání

Tento skvělý design je držitelem ceny bronzového designu v soutěži architektury, stavebnictví a konstrukce. Určitě byste měli vidět portfolio návrhářů oceněných bronzem, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních architektonických, stavebních a konstrukčních prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.