Designový Časopis
Designový Časopis
Restaurace

Osaka

Restaurace Nachází se v sousedství Itaim Bibi (Sao Paulo, Brazílie). Osaka pyšně ukazuje svou architekturu a nabízí intimní a útulné prostředí v různých prostorech. Venkovní terasa vedle ulice je vchodem do zeleného a moderního nádvoří, spojení mezi interiérem, exteriérem a přírodou. Soukromá a sofistikovaná estetika byla zhmotněna pomocí přírodních prvků, jako je dřevo, kameny, železo a textil. Střešní systém Lamella s tlumeným osvětlením a dřevěná příhradová konstrukce byly pečlivě prostudovány, aby se dokončil harmonizující design interiéru a vytvořily různé prostředí.

Název projektu : Osaka , Jméno designérů : Ariel Chemi, Jméno klienta : Osaka.

Osaka  Restaurace

Tento vynikající design je vítězem zlaté ceny za design v soutěži o výrobky pro osvětlení a světelné projekty. Určitě byste si měli prohlédnout portfolio oceněných oceněných designérů, kteří objevují mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních světelných produktů a projekčních projektů osvětlovacích projektů.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.