Designový Časopis
Designový Časopis
Restaurace

pleasure

Restaurace Potěšení ze života umění. Rozšíření a pokračování. Rozšíření tvarů stropů a roztahování podlah a jejich důsledného zvlnění kontury, které sem jde vzpřímeně nebo zakryté, odráží akční sílu, která v životě zahrnuje vrcholky a údolí. Zatímco vrstvené prostředí proudí a proměňuje v akci, obrazy krásy jsou vykouzleny v prostoru. Vesmírná kabina je plynulá a průhledná, přičemž zachovává rozdělení různých oddílů. S vynalézavým uspořádáním prostoru může soukromí mezi prostory existovat.

Název projektu : pleasure, Jméno designérů : Yu-Wen Chiu (Vita), Jméno klienta : Yuan King International Interior Design Co., Ltd.

pleasure Restaurace

Tento úžasný design je držitelem ceny stříbrného designu v soutěži o módní, oděvní a oděvní design. Určitě byste měli vidět stříbrné oceněné designérské portfolio návrhářů a objevovat mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních módních, oděvních a oděvních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.