Designový Časopis
Designový Časopis
Pouliční Lavice

Ola

Pouliční Lavice Tato lavička, navržená podle strategií ekologického designu, posouvá pouliční nábytek na novou úroveň. Stejně jako doma v městském nebo přírodním prostředí vytvářejí tekutinové linie řadu sedadel na jedné lavičce. Použité materiály jsou recyklovaný hliník pro základnu a ocel pro sedadlo, vybrané pro jejich recyklovatelné a trvanlivé vlastnosti; má světlé a odolné práškové lakování, ideální pro venkovní použití za každého počasí. Navrhl v Mexico City Daniel Olvera, Hiroshi Ikenaga, Alice Pegman a Karime Tosca.

Název projektu : Ola, Jméno designérů : Diseno Neko, Jméno klienta : Diseño Neko S.A. de C.V..

Ola Pouliční Lavice

Tento úžasný design je držitelem ceny stříbrného designu v soutěži o módní, oděvní a oděvní design. Určitě byste měli vidět stříbrné oceněné designérské portfolio návrhářů a objevovat mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních módních, oděvních a oděvních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.