Designový Časopis
Designový Časopis
Wellness Centrum

Yoga Center

Wellness Centrum Centrum jógy se nachází v nejrušnější čtvrti města Kuvajt a je pokusem o revitalizaci suterénu Jassim Tower. Umístění projektu bylo neortodoxní. Byl to však pokus sloužit ženám jak uvnitř městských hranic, tak z okolních obytných oblastí. Prostor recepce ve středu se blokuje s uzamykatelnými skříňkami i kanceláří, což umožňuje plynulý tok členů. Oblast skříňky je poté zarovnána s oblastí pro mytí nohou, která signalizuje „zónu bez bot“. Od té doby je chodba a studovna, která vede ke třem jógovým místnostem.

Název projektu : Yoga Center , Jméno designérů : Rashed Alfoudari, Jméno klienta : The Yoga Center .

Yoga Center  Wellness Centrum

Tento úžasný design je držitelem ceny stříbrného designu v soutěži o módní, oděvní a oděvní design. Určitě byste měli vidět stříbrné oceněné designérské portfolio návrhářů a objevovat mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních módních, oděvních a oděvních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.