Designový Časopis
Designový Časopis
Dopravní Uzel

Viforion

Dopravní Uzel Projektem je HUB pro přepravu, který spojuje okolní městská sídla se srdcem dynamického života snadným a efektivním způsobem vytvářeným sloučením různých dopravních systémů, jako jsou železniční stanice, stanice metra, nilská paluba a autobusová stanice, s dalšími službami pro přeměnu místo, které bude katalyzátorem budoucího vývoje.

Název projektu : Viforion, Jméno designérů : Ahmed Khaled, Jméno klienta : COSIGN GROUP , Polygon Design Studio.

Viforion Dopravní Uzel

Tento úžasný design je držitelem ceny stříbrného designu v soutěži o módní, oděvní a oděvní design. Určitě byste měli vidět stříbrné oceněné designérské portfolio návrhářů a objevovat mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních módních, oděvních a oděvních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.