Designový Časopis
Designový Časopis
Výstavní Prostor

Ideaing

Výstavní Prostor Jedná se o podnikovou výstavní halu v roce 2013 v Guangzhou Design Week navrženou společností C&C Design Co., Ltd. Design úhledně disponuje prostorem menším než 91 metrů čtverečních, který je zobrazen dotykovou obrazovkou a vnitřním projektorem. QR kód zobrazený na světelném poli je webovými odkazy podniku. Mezitím designéři doufají, že vzhled celé budovy může lidem poskytnout pocit plnosti vitality, a proto prokazuje kreativitu, kterou má designová společnost, tj. „Duch nezávislosti a myšlenku svobody“, kterou obhajují. .

Název projektu : Ideaing, Jméno designérů : Zheng Peng, Jméno klienta : C&C Design Co.,Ltd..

Ideaing Výstavní Prostor

Tento úžasný design je držitelem ceny stříbrného designu v soutěži o módní, oděvní a oděvní design. Určitě byste měli vidět stříbrné oceněné designérské portfolio návrhářů a objevovat mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních módních, oděvních a oděvních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.