Designový Časopis
Designový Časopis
Veřejné Náměstí

Brieven Piazza

Veřejné Náměstí Inspirací pro tento design je náklonnost k jednoduchosti a vhledu mondrovské abstrakce a symboliky s nádechem charakteru a autentičnosti vyznačené v historické kufografii náměstí Kufic. Tento design je projevem koherentní fúze mezi styly obhajujícími poselství, že existuje možnost smíchat odlišný zdánlivě protichůdný styl pozorování pouhým okem, zatímco při kopání hluboko do filosofie za nimi by existovaly podobnosti, které by vyústily v koherentní umělecké dílo, které by je přitažlivá nad zřejmé porozumění.

Název projektu : Brieven Piazza , Jméno designérů : Dalia Sadany, Jméno klienta : Dezines, Dalia Sadany Creations.

Brieven Piazza  Veřejné Náměstí

Tento úžasný design je držitelem ceny stříbrného designu v soutěži o módní, oděvní a oděvní design. Určitě byste měli vidět stříbrné oceněné designérské portfolio návrhářů a objevovat mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních módních, oděvních a oděvních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.