Designový Časopis
Designový Časopis
Obnova Měst

Tahrir Square

Obnova Měst Náměstí Tahrir je páteří egyptské politické historie, a proto oživení městského designu je politickým, environmentálním a sociálním desideratem. Územní plán zahrnuje uzavření některých ulic a jejich sloučení do stávajícího náměstí bez narušení dopravního toku. Poté byly vytvořeny tři projekty, které se týkaly rekreačních a komerčních funkcí a památníku na označení moderní politické historie Egypta. Plán zohledňoval dostatečný prostor pro procházky a místa k sezení a vysoký poměr zelené plochy k zavedení barev do města.

Název projektu : Tahrir Square, Jméno designérů : Dalia Sadany, Jméno klienta : Dezines, Dalia Sadany Creations.

Tahrir Square Obnova Měst

Tento vynikající design je vítězem zlaté ceny za design v soutěži o výrobky pro osvětlení a světelné projekty. Určitě byste si měli prohlédnout portfolio oceněných oceněných designérů, kteří objevují mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních světelných produktů a projekčních projektů osvětlovacích projektů.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.