Designový Časopis
Designový Časopis
Restaurace

Kalamis Liman Restaurant

Restaurace Restaurace Kalamis Liman byla navržena architekturou Atölye A. Animovaný film byl potřebný pro prezentaci projektu. Cíl animovaného filmu, který připravil architekt Ayhan Güneri, byl odrazem realismu restaurace. Fáze modelování 10denního období Restaurace Kalamis Liman, sestávající z 1600 čtverečních 64 sekund animace do fáze vykreslení, byla dokončena v roce 800 hours.Project prezentace připravené pro animaci, 3dsmax, v-ray programy; Byl použit hardwarový pracovní počítač xeon 16-core 48 GB RAM dell.

Název projektu : Kalamis Liman Restaurant, Jméno designérů : Ayhan Güneri, Jméno klienta : ATOLYE A ARCHITECTURE.

Kalamis Liman Restaurant Restaurace

Tento dobrý design je držitelem ceny za design v soutěži o obalový design. Určitě byste měli vidět oceněné designérské portfolio návrhářů, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.