Designový Časopis
Designový Časopis
Výzdoba Lahví

Lithuanian vodka Gold. Black Edition

Výzdoba Lahví Zlato zářící „litevská vodka Gold. Black Edition “zdědila svůj exkluzivní vzhled od litevského lidového umění. Rhombus a rybí kosti, kombinované z malých čtverců, jsou v litevském lidovém umění velmi běžné. Přestože odkaz na tyto národní motivy získal více moderních forem - záhadné minulé úvahy byly transformovány do moderního umění. Převládající zlaté a černé barvy zdůrazňují výjimečný proces filtrace vodky přes uhlí a zlaté filtry. To je „litevská vodka Gold“. Black Edition “tak křehké a křišťálově čisté.

Název projektu : Lithuanian vodka Gold. Black Edition, Jméno designérů : Asta Kauspedaite, Jméno klienta : Stumbras.

Lithuanian vodka Gold. Black Edition Výzdoba Lahví

Tento vynikající design je vítězem zlaté ceny za design v soutěži o výrobky pro osvětlení a světelné projekty. Určitě byste si měli prohlédnout portfolio oceněných oceněných designérů, kteří objevují mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních světelných produktů a projekčních projektů osvětlovacích projektů.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.