Designový Časopis
Designový Časopis
Městský Elektrikář

Lecomotion

Městský Elektrikář Ekologický model LECOMOTION E-trike je ekologický a inovativní tříkolka s elektrickým asistencí inspirovaná vnořenými nákupními vozíky. E-triky LECOMOTION jsou navrženy tak, aby fungovaly jako součást systému sdílení městských kol. Navrženo také k hnízdění v sobě v řadě pro kompaktní skladování a pro usnadnění sběru a pohybu mnoha najednou pomocí kývavých zadních dveří a odnímatelné klikové sady. K dispozici je pomoc při šlapání. Můžete ji použít jako normální kolo, s nebo bez podpůrné baterie. Náklad také umožnil přepravu 2 dětí nebo jednoho dospělého.

Název projektu : Lecomotion, Jméno designérů : Natacha Lesty, Jméno klienta : Lesty design.

Lecomotion Městský Elektrikář

Tento úžasný design je držitelem ceny stříbrného designu v soutěži o módní, oděvní a oděvní design. Určitě byste měli vidět stříbrné oceněné designérské portfolio návrhářů a objevovat mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních módních, oděvních a oděvních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.