Designový Časopis
Designový Časopis
Desková Hra

Boo!!

Desková Hra Vypískat!! je velká stolní hra, která je plánována tak, aby zahrnovala jakoukoli činnost, která by rozveselila narozeninovou oslavu, ale se zděšeným pohledem. Je navržen jako rozložitelná malá krabička, která uvězňuje všechny duchy na světě. Uvnitř malé krabičky je obrovská hrací rohož, kolem které se mohou všechny děti na večírku pohodlně shromažďovat a hrát. Minimální věková hranice cílové skupiny je stanovena na 6 let a více, Boo !! je navržen jako řada chodníků na strašidelné silnici, která obsahuje několik dobrodružství a zón činnosti.

Název projektu : Boo!!, Jméno designérů : Gülru Mutlu Tunca, Jméno klienta : 2GDESIGN.

Boo!! Desková Hra

Tento skvělý design je držitelem ceny bronzového designu v soutěži architektury, stavebnictví a konstrukce. Určitě byste měli vidět portfolio návrhářů oceněných bronzem, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních architektonických, stavebních a konstrukčních prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.