Designový Časopis
Designový Časopis
Závěsné Wc

Bplus Wall-hung WC with cleaRim system

Závěsné Wc Díky inovativnímu doplňku CleaRing transformuje Isvea běžné WC na B +, univerzální WC, které lze použít na veřejných toaletách i v koupelnách. B + WC má menší nástěnnou pánvi ve srovnání s běžným WC. Jeho kulatá kompaktní forma nabízí efektivní využití prostoru. Nové WC B + CleaRing nemá ráfek. Bez skrytého ráfku to znamená, že bakterie se prostě nemohou skrývat. Hygienický design B + WC usnadňuje čištění misky, což snižuje spotřebu vody i potřebu používat koupelnové chemikálie škodlivé pro životní prostředí.

Název projektu : Bplus Wall-hung WC with cleaRim system , Jméno designérů : Isvea Eurasia, Jméno klienta : ISVEA.

Bplus Wall-hung WC with cleaRim system  Závěsné Wc

Tento skvělý design je držitelem ceny bronzového designu v soutěži architektury, stavebnictví a konstrukce. Určitě byste měli vidět portfolio návrhářů oceněných bronzem, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních architektonických, stavebních a konstrukčních prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.