Designový Časopis
Designový Časopis
Struktura Osvětlení

Tensegrity Space Frame

Struktura Osvětlení Světelné rámové světlo Tensegrity využívá principu „méně za více“ společnosti RBFuller k výrobě svítidla používající pouze jeho zdroj světla a elektrický vodič. Tensegrity se stává strukturálním prostředkem, pomocí kterého oba pracují vzájemně v tlaku i v tahu a vytvářejí zdánlivě nespojité pole světla definované pouze jeho strukturální logikou. Jeho škálovatelnost a ekonomika výroby mluví ke komoditě nekonečné konfigurace, jejíž světelná forma elegantně odolává tahu gravitace s jednoduchostí, která potvrzuje paradigma naší epochy: dosáhnout více při menším využití.

Název projektu : Tensegrity Space Frame, Jméno designérů : Michal Maciej Bartosik, Jméno klienta : Michal Maciej Bartosik.

Tensegrity Space Frame Struktura Osvětlení

Tento vynikající design je vítězem zlaté ceny za design v soutěži o výrobky pro osvětlení a světelné projekty. Určitě byste si měli prohlédnout portfolio oceněných oceněných designérů, kteří objevují mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních světelných produktů a projekčních projektů osvětlovacích projektů.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.