Designový Časopis
Designový Časopis
Sochařská Lavička

Metric - Ganic

Sochařská Lavička S Metric-Ganic Chen zkoumá představu o tom, jak civilizace otiskuje znalosti a jak lidé utvářeli Zemi, aby vytvořili kulturu a historii - skrze tuto čočku je sochařská lavička prozkoumána studiem přírodních a matematických vzorců. Původní vzhled dřeva rozlišuje mezi anorganickými a organickými formami a představuje reprezentaci lidských znalostí založených na matematických výpočtech, která kontrastuje s přirozeným zrnem bílého dubu představujícího les a zemi.

Název projektu : Metric - Ganic, Jméno designérů : Webber (Ping-Chun) Chen, Jméno klienta : 'Make It' Exhibition, Victoria University, New Zealand.

Metric - Ganic Sochařská Lavička

Tento skvělý design je držitelem ceny bronzového designu v soutěži architektury, stavebnictví a konstrukce. Určitě byste měli vidět portfolio návrhářů oceněných bronzem, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních architektonických, stavebních a konstrukčních prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.