Designový Časopis
Designový Časopis
Moderní Oděv Na Šaty

Le Maestro

Moderní Oděv Na Šaty Le Maestro přináší revoluci v oblékání obuvi začleněním titanové paty s přímým laserovým sintrováním (DMLS). Maticový podpatek snižuje vizuální hmotnost části paty a ukazuje strukturální integritu obuvi. Pro doplnění elegantního upíra se používá vysoce zrnitá kůže pro výrazný asymetrický design svršku. Integrace sekce paty do svršku je nyní složena do elegantní a rafinované siluety.

Název projektu : Le Maestro, Jméno designérů : Herman Francisco Delos Santos, Jméno klienta : HERMAN FRANCISCO.

Le Maestro Moderní Oděv Na Šaty

Tento vynikající design je vítězem zlaté ceny za design v soutěži o výrobky pro osvětlení a světelné projekty. Určitě byste si měli prohlédnout portfolio oceněných oceněných designérů, kteří objevují mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních světelných produktů a projekčních projektů osvětlovacích projektů.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.