Designový Časopis
Designový Časopis
Vodka Láhev

Snowflake Vodka

Vodka Láhev Inspiroval jsem se jednoduchostí a současně složitostí sněhové vločky. Většinu času jen procházíme životem, aniž bychom si všimli všech krás a složitosti věcí kolem nás. Příroda je plná jednoduchých věcí, ale ta, kterou začnete věnovat pozornost, si uvědomujete, že tyto jednoduché věci jsou mnohem složitější, než jste si mysleli. To byl začátek mého návrhu, pokusit se interpretovat a vytvořit nový tvar pro láhev v naprosté přiměřenosti s přírodou. Stejně jako v přírodě, když se přibližujeme ke složitým formám, které by mohly být pro oko libovolné, objevíme geometrický vzorec.

Název projektu : Snowflake Vodka, Jméno designérů : Adrian Munoz, Jméno klienta : Adrian Munoz.

Snowflake Vodka Vodka Láhev

Tento skvělý design je držitelem ceny bronzového designu v soutěži architektury, stavebnictví a konstrukce. Určitě byste měli vidět portfolio návrhářů oceněných bronzem, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních architektonických, stavebních a konstrukčních prací.

Legenda designu dne

Legendární návrháři a jejich oceněná díla.

Design Legends jsou nesmírně slavní návrháři, kteří díky svému dobrému designu dělají z našeho světa lepší místo. Objevte legendární návrháře a jejich inovativní produktové designy, originální umělecká díla, kreativní architekturu, vynikající módní návrhy a strategie designu. Užijte si a prozkoumejte originální designová díla oceněných designérů, umělců, architektů, inovátorů a značek po celém světě. Nechte se inspirovat kreativními vzory.