Designový Časopis
Designový Časopis
Víceúčelový Stůl

Bean Series 2

Víceúčelový Stůl Tento stůl navrhli designéři zásad Bean Buro Kenny Kinugasa-Tsui a Lorene Faure. Projekt byl inspirován kudrnatými tvary francouzských křivek a skládacích skládaček a slouží jako ústřední kus v konferenční místnosti v kanceláři. Celkový tvar je plný kroutí, což je dramatický odklon od tradičního formálního firemního konferenčního stolu. Tři části stolu mohou být překonfigurovány do různých celkových tvarů, aby se měnilo uspořádání sedadel; neustálý stav změny vytváří pro kreativní kancelář hravou atmosféru.

Název projektu : Bean Series 2, Jméno designérů : Bean Buro, Jméno klienta : Cheil .

Bean Series 2 Víceúčelový Stůl

Tento úžasný design je držitelem ceny stříbrného designu v soutěži o módní, oděvní a oděvní design. Určitě byste měli vidět stříbrné oceněné designérské portfolio návrhářů a objevovat mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních módních, oděvních a oděvních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.