Designový Časopis
Designový Časopis
Závěsná Lampa

Snow drop

Závěsná Lampa Snow Drop je stropní a modulární osvětlení. Jeho výhodou je regulace jeho svítivosti modulací díky systému hladké kladky. Krok za krokem hraním s protizávažím je uživatel schopen zvýšit a snížit jas. Modulace tohoto designu připomíná různé fáze rozkvětu sněženky od začátku čtyřstěnem až po konec fraktálem čtyř trojúhelníků. Ročník jantarová Edisonova žárovka je vložena do čtyřstěnné exkluzivní krabice vyrobené z opalizujících bílých plexů, když je design uzavřen.

Název projektu : Snow drop, Jméno designérů : Nicolas Brevers,, Jméno klienta : Gobo lighting.

Snow drop Závěsná Lampa

Tento úžasný design je držitelem ceny stříbrného designu v soutěži o módní, oděvní a oděvní design. Určitě byste měli vidět stříbrné oceněné designérské portfolio návrhářů a objevovat mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních módních, oděvních a oděvních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.