Designový Časopis
Designový Časopis
Koupelna Showroom

Agape

Koupelna Showroom Abychom se odlišili od běžného výstavního prostoru, definujeme tento prostor jako pozadí, které může zdůraznit krásu komodity. Touto definicí chceme vytvořit časové období, ve kterém se komodita může samovolně zářit. Také vytváříme časovou osu, abychom ukázali, že každý produkt, který se v tomto prostoru ukázal, byl vyroben z jiného času.

Název projektu : Agape, Jméno designérů : Tiku+Design, Jméno klienta : Jia Enterprise.

Agape Koupelna Showroom

Tento úžasný design je držitelem ceny stříbrného designu v soutěži o módní, oděvní a oděvní design. Určitě byste měli vidět stříbrné oceněné designérské portfolio návrhářů a objevovat mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních módních, oděvních a oděvních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.