Designový Časopis
Designový Časopis
Prsten

Arch

Prsten Návrhář dostává inspiraci z tvaru archových struktur a duhy. Dva motivy - tvar oblouku a tvar kapky, jsou spojeny do jediného trojrozměrného tvaru. Spojením minimálních čar a tvarů a využitím jednoduchých a společných motivů je výsledkem jednoduchý a elegantní prsten, který je odvážný a hravý tím, že poskytuje prostor pro tok energie a rytmu. Z různých úhlů se mění tvar prstence - tvar kapky je pozorován z předního úhlu, tvar oblouku je pozorován z bočního úhlu a kříž je vidět z horního úhlu. To poskytuje uživateli stimulaci.

Název projektu : Arch, Jméno designérů : Yumiko Yoshikawa, Jméno klienta : Yumiko Yoshikawa.

Arch Prsten

Tento vynikající design je vítězem zlaté ceny za design v soutěži o výrobky pro osvětlení a světelné projekty. Určitě byste si měli prohlédnout portfolio oceněných oceněných designérů, kteří objevují mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních světelných produktů a projekčních projektů osvětlovacích projektů.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.