Designový Časopis
Designový Časopis
Prodejní Centrum

Yango Poly Kuliang Hill

Prodejní Centrum Tento design si klade za cíl prozkoumat, jak přinést radostný zážitek z předměstského idylického života, který vede lidi k tomu, aby usilovali o dobrý život a vedli je k přechodu k orientálnímu poetickému obydlí. Návrhář využívá moderní a jednoduchý design s přírodními a hladkými materiály. Design se zaměřuje na ducha a zanedbává formu, kombinuje prvky krajinné zenové a čajové kultury, milostné pocity rybářů, deštník z olejového papíru. Prostřednictvím manipulace s detaily vyvažuje funkci a estetiku a dělá život uměleckým.

Název projektu : Yango Poly Kuliang Hill, Jméno designérů : HCD IMPRESS, Jméno klienta : Yango.

Yango Poly Kuliang Hill Prodejní Centrum

Tento úžasný design je držitelem ceny stříbrného designu v soutěži o módní, oděvní a oděvní design. Určitě byste měli vidět stříbrné oceněné designérské portfolio návrhářů a objevovat mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních módních, oděvních a oděvních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.