Designový Časopis
Designový Časopis
Prodejní Centrum

Xi’an Legend Chanba Willow Shores

Prodejní Centrum Design kombinuje severovýchodní lid s jemností a půvabem jihu, aby umožnil život plný inkluzivního. Chytrý design a kompaktní uspořádání rozšiřují architekturu interiéru. Návrhář využívá jednoduché a mezinárodní designérské dovednosti s čistými prvky a prostými materiály, díky nimž je prostor přirozený, uvolněný a jedinečný. Design je prodejním centrem o rozloze 600 metrů čtverečních, jeho cílem je navrhnout moderní prodejní centrum orientálního povolání, které uklidní srdce rezidenta a zlikviduje vnější hluk. Drž se pomalu a užívej si krásy.

Název projektu : Xi’an Legend Chanba Willow Shores, Jméno designérů : HCD IMPRESS, Jméno klienta : LEGEND.

Xi’an Legend Chanba Willow Shores Prodejní Centrum

Tento vynikající design je vítězem zlaté ceny za design v soutěži o výrobky pro osvětlení a světelné projekty. Určitě byste si měli prohlédnout portfolio oceněných oceněných designérů, kteří objevují mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních světelných produktů a projekčních projektů osvětlovacích projektů.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.