Designový Časopis
Designový Časopis
Prodejní Centrum

Shuimolanting

Prodejní Centrum Čínský styl tohoto případu přijímá tmavý kávový červený mletý kámen na trhu a blanku přirozeného osvětlení podlahového okna, čímž vytváří kontrast mezi světlem a stínem, virtuálním a skutečným. Virtuální a hliníkové dřevěné mříže, kousky lotosového listí měděného umění ve scénické scéně s vodou a umění instalace struktury čínských znaků ve zbytkové oblasti jsou bodem "dvorce s inkoustovými orchidejemi". případ. Zejména použití nových materiálů neštovic, v obyčejné zvýraznění mimořádné, ale také důmyslně snížit náklady na povrch.

Název projektu : Shuimolanting, Jméno designérů : Zhoumin Wei, Jméno klienta : Hefei Wanling Architectural Decoration Design Engineering Co.,LTD..

Shuimolanting Prodejní Centrum

Tento vynikající design je vítězem zlaté ceny za design v soutěži o výrobky pro osvětlení a světelné projekty. Určitě byste si měli prohlédnout portfolio oceněných oceněných designérů, kteří objevují mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních světelných produktů a projekčních projektů osvětlovacích projektů.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.