Designový Časopis
Designový Časopis
Kancelář

Studio Atelier11

Kancelář Budova byla založena na „trojúhelníku“ s nejsilnějším vizuálním obrazem původní geometrické formy. Když se podíváte dolů z vysokého místa, uvidíte celkem pět různých trojúhelníků Kombinace trojúhelníků různých velikostí znamená, že „člověk“ a „příroda“ hrají roli místa, kde se setkávají.

Název projektu : Studio Atelier11, Jméno designérů : Studio Atelier11, Jméno klienta : Atelier11.

Studio Atelier11 Kancelář

Tento vynikající design je vítězem zlaté ceny za design v soutěži o výrobky pro osvětlení a světelné projekty. Určitě byste si měli prohlédnout portfolio oceněných oceněných designérů, kteří objevují mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních světelných produktů a projekčních projektů osvětlovacích projektů.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.