Designový Časopis
Designový Časopis
Umělecký Prostor

Surely

Umělecký Prostor Jedná se o umění, příležitostné a maloobchodní, to vše se spojuje do jednoho prostoru. Od architektury, která je v zemi provozovaná továrna na oděvní háčky. Celá budova si zachovává skvrnitou texturu zdi, protože vrstva vrstvy prostoru vytváří odlišný kontrast s vnější stranou a také vytváří prostorový zážitek. Opusťte příliš tvrdou výzdobu, pro zobrazení použijte jemnou ozdobu, která vytvořila relaxační pocit. Kontrast mezi tvorbou a ranou fází je flexibilnější pro udržitelný rozvoj vesmíru v budoucnosti.

Název projektu : Surely, Jméno designérů : Michael Lam, Jméno klienta : Surely.

Surely Umělecký Prostor

Tento vynikající design je vítězem zlaté ceny za design v soutěži o výrobky pro osvětlení a světelné projekty. Určitě byste si měli prohlédnout portfolio oceněných oceněných designérů, kteří objevují mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních světelných produktů a projekčních projektů osvětlovacích projektů.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.