Designový Časopis
Designový Časopis
Hotel

Yu Zuo

Hotel Tento hotel se nachází uvnitř zdí chrámu Dai, na úpatí hory Tai. Cílem designérů bylo transformovat design hotelu tak, aby poskytoval hostům klidné a pohodlné ubytování a zároveň umožnil hostům zažít jedinečnou historii a kulturu tohoto města. Prostřednictvím jednoduchých materiálů, světelných tónů, měkkého osvětlení a pečlivě vybraného uměleckého díla zobrazuje prostor smysl pro historii i současnost.

Simulátor Pro Obsluhu Vysokozdvižného Vozíku

Forklift simulator

Simulátor Pro Obsluhu Vysokozdvižného Vozíku Simulátor pro obsluhu vysokozdvižného vozíku od Sheremetyevo-Cargo je speciální stroj určený pro výcvik řidičů vysokozdvižných vozíků a kontrolu kvalifikací. Představuje kabinu s ovládacím systémem, posezením a sklopnou panoramatickou obrazovkou. Materiál těla hlavního simulátoru je kov; také existují plastové prvky a ergonomické výplně vyrobené z integrální polyuretanové pěny.

Výstava

City Details

Výstava Přehlídka designových řešení pro prvky hardscape City Details se konala od 3. do 3. října v Moskvě 5 2019. Na ploše 15 000 metrů čtverečních byly představeny pokročilé koncepce hardscape prvků, sportovních a dětských hřišť, řešení osvětlení a funkčních objektů městského umění. K uspořádání výstavní plochy bylo použito inovativní řešení, kde místo sudých výstavních stánků byl postaven městský miniaturní model se všemi specifickými komponenty, jako jsou: náměstí, ulice, veřejná zahrada.

Bytový Dům

Brooklyn Luxury

Bytový Dům Tento projekt, inspirovaný vášní klienta pro bohatá historická sídla, představuje přizpůsobení funkcionalismu a tradice záměrům současnosti. Proto byl klasický styl vybrán, přizpůsoben a stylizován kánonům moderního designu a moderních technologií, k vytvoření tohoto projektu přispěly kvalitní materiály nové kvality - skutečný klenot architektury New Yorku. Očekávané výdaje přesáhnou 5 milionů amerických dolarů, nabídnou předpoklad vytvoření stylového a bohatého interiéru, ale také funkční a pohodlný.

Nový Model Spotřeby

Descry Taiwan Exhibition

Nový Model Spotřeby Výstava v Mountain Alishan, známé turistické atrakce na Tchaj-wanu, spojuje umění s tradičním tchajwanským čajovým průmyslem. Průřezová spolupráce této výstavy může přinést nový obchodní modul. V každém balíčku mohou turisté vidět různé výrazy vyjadřující stejné téma „Taiwan“. Ponořeni do nádherné scenérie Tchaj-wanu budou mít návštěvníci hlubší znalosti o tchajwanské čajové kultuře a průmyslu.

Hasicí Přístroj A Únikové Kladivo

FZ

Hasicí Přístroj A Únikové Kladivo Bezpečnostní zařízení vozidla je zásadní. Hasicí přístroje a bezpečnostní kladiva, kombinace těchto dvou může zlepšit efektivitu úniku personálu v případě dopravní nehody. Místo v automobilu je omezené, takže toto zařízení je navrženo tak, aby bylo dostatečně malé. Může být umístěn kdekoli v soukromém autě. Tradiční hasicí přístroje vozidel se používají na jedno použití a tato konstrukce může snadno nahradit vložku. Je to pohodlnější uchopení, snadno se obsluhuje.