Designový Časopis
Designový Časopis
Úvodní Prostor Pro Veletrh Hodinek

Salon de TE

Úvodní Prostor Pro Veletrh Hodinek Než návštěvníci prozkoumali 145 mezinárodních značkových hodinek v Salon de TE, bylo zapotřebí úvodního návrhu prostoru o rozloze 1900 m2. Pro zachycení představivosti luxusního životního stylu a romantiky návštěvníka byl vyvinut hlavní koncept „Deluxe Train Journey“. Pro vytvoření dramatizace byla recepce přeměněna na téma denních stanic, které bylo postaveno vedle večerní scény nástupiště vlaku s interiérovou halou s okny vozového vlaku v reálné velikosti vyzařujícími vyprávění vizuálů. Nakonec se multifunkční aréna s pódiem otevírá různým značkovým vitrínům.

Název projektu : Salon de TE, Jméno designérů : Hong Kong Trade Development Council, Jméno klienta : Hong Kong Trade Development Council - Creative Department.

Salon de TE Úvodní Prostor Pro Veletrh Hodinek

Tento úžasný design je držitelem ceny stříbrného designu v soutěži o módní, oděvní a oděvní design. Určitě byste měli vidět stříbrné oceněné designérské portfolio návrhářů a objevovat mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních módních, oděvních a oděvních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.